Hakkımızda

Hakkımızda

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri ve anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir.

Bu bağlamda firmamız, ISO 9001:2015 kalite standartlarında, yetişmiş uzman kadrosu ve nitelikli insan gücüyle, Dünya’ daki pek çok farklı ülkeye en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş, sektörü içerisinde devamlı en iyi çözümü sunma çalışması ve gayretindedir.

Firmamız 2013 yılı itibarıyla, anatomik modeller, organ modelleri, bitki ve hayvan modelleri ile medikal ve tıbbi eğitim modelleri ve mankenleri konusunda aktif olarak çalışmaya başlamıştır. Anatomik modeller ve sağlık sektöründe kullanılan hasta eğitim mankenleri için kendi markamızı geliştirdik ve ürünlerimizi “anatomia” markası ile müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Hakkımızda
Hakkımızda